Pożegnanie absolwentów 2021 ODWOŁANE

This event has expired

Pożegnanie absolwentów ODWOŁANE w zapowiedzianej formie decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki:

“W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkół nie będą mogły odbyć się tradycyjne uroczystości zakończenia zajęć, podczas których absolwenci otrzymywali świadectwa. W tym roku świadectwa i inne dokumenty abiturienci mogą odbierać indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego.”

Uczniowie kl. 3 LO i 4 Technikum kończą edukację w naszej szkole.

O 10.30 w kościele parafialnym msza święta w Ich intencji.

O 12.00 na hali sportowej – uroczystość wręczenia świadectw i nagród – z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu.

Zapraszamy absolwentów, nauczycieli, przedstawicieli Rady Rodziców oraz przedstawicieli uczniów kl. II LO i III T.

Czas rozpoczęcia

30 kwietnia 2021