Maraton Pisania Listów Amnesty International

This event has expired

Po raz 11 nasza szkoła przyłącza się do Maratonu Pisania Listów. To największa globalna akcja na rzecz praw człowieka: na całym świecie rok do roku łączymy siły, aby wspólnie wysyłać apele listowne do władz i wyrazy solidarności w sprawach kilku konkretnych osób, których prawa człowieka są łamane.
Informacje o tegorocznych Bohaterach znajdują się na stronie: https://maraton.amnesty.org.pl/
Z powodu ograniczeń sanitarnych, w tym roku przyjmujemy formułę hybrydową – zachęcamy uczniów, rodziców, absolwentów aby listy w obronie tegorocznych bohaterów pisali w domu, przynosili je do szkoły i wkładali do przygotowanej skrzynki. Od poniedziałku do piątku (6 – 10 grudnia) na parterze wystawimy kilka stolików, wzory listów i papier, aby uczniowie mogli napisać listy przed lekcjami lub w czasie „okienek”.
Codziennie na Facebooku będziemy publikować “licznik listów”.
Napisz list! Zmień życie!

Czas rozpoczęcia

6 grudnia 2021