ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI

LO IM. KS. J. POPIEŁUSZKI

TECHNIKUM W SUCHOWOLI

Współpracują z nami

Zapraszamy 21 marca

18.03.2019

21 marca o godz. 8.30 witamy wiosnę w różnych językach , a nasza szkoła szeroko otwiera swe drzwi dla przyszłych uczniów liceum i technikum !!!

Zapraszamy wszystkie klasy naszej szkoły, a także Gimnazjum na halę sportową, gdzie odbędzie się Dzień Języków Obcych. Zabawne konkurencje, ciekawe quizy przeplatane znanymi szlagierami wprowadzą wszystkich w wiosenny nastrój i dostarczą dużo dobrej rozrywki.

Po zakończeniu imprezy zapraszamy uczniów szkół podstawowych i Gimnazjum na Dzień Otwarty.

Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną zarówno dla klas kończących gimnazjum jak i podstawówkę, obejrzeć pracownie lekcyjne, porozmawiać z nauczycielami uczącymi w naszej szkole. Będą również przygotowane na tę okazję pokazy lekcji, konkursy, eksperymenty w pracowni handlowej, mechanizacyjnej, polonistycznej, przyrodniczej, językowej, historycznej.

Przybywajcie licznie , bo warto!

Zapraszamy!

Ogłoszenie o przetargu nr 39133-2014 na przeprowadzenie kursów i szkoleń

Informacja o wynikach przetargu Ogłoszenie o przetargu Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Załącznik nr 1.1. Załącznik 1.2. Załącznik 1.3 Załącznik 1.4 Załącznik 1.5 Załącznik 1.6 Załącznik 1.7 Załącznik 1.8 Załącznik 1.9 Załącznik 1.10 Z...

czytaj wiecej

Ogłoszenie o przetargu nr 5294-2014 na dostawę i instalację serwera

Dostawa i instalacja serwera dla Technikum w Suchowoli w Zespole Szkół w Suchowoli Informacja o złożonych ofertach Uwaga zamiana ogłoszenia o przetargu dotycząca zmiany terminu składania ofert Pytania dotyczące specyfikacji przetargu wraz z odpowiedziami Pytanie dotyczące specyfi...

czytaj wiecej

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Nasza drużyna ponownie w ścisłej czołówce Polski. W XXVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Płocku zajęli V miejsce! Gratulacje...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT W LICEUM W trakcie projektu: ,,Równe szanse lepszy start – projekt podniesienia kompetencji kluczowych uczniów LO im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli” były realizowane zajęcia: ...

czytaj wiecej
Projekt realizowany w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakość szkolnictwa