ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI

LO IM. KS. J. POPIEŁUSZKI

TECHNIKUM W SUCHOWOLI

Współpracują z nami

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

15.12.2017

W dniu 15.12.2016r. w Sokółce odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.Naszą szkołę reprezentowali zwycięscy etapu szkolnego: Andrzej Karczewski , Martyna Hakało i Mateusz Malinowski. Największą wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia ze wszystkich uczestników wykazał się  Andrzej Karczewski. Zdobył I miejsce i będzie reprezentował naszą Szkołę i Powiat Sokólski na etapie okręgowym. Gratulujemy!

W ramach przygotowań do etapu rejonowego Olimpiady, reprezentanci naszej Szkoły zorganizowali dla młodzieży rozgrywki w piłce nożnej. Był to jeden z wymogów Olimpiady mający na celu propagowanie znaczenia ruchu fizycznego dla zdrowia.

Galeria

Ogłoszenie o przetargu nr 39133-2014 na przeprowadzenie kursów i szkoleń

Informacja o wynikach przetargu Ogłoszenie o przetargu Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Załącznik nr 1.1. Załącznik 1.2. Załącznik 1.3 Załącznik 1.4 Załącznik 1.5 Załącznik 1.6 Załącznik 1.7 Załącznik 1.8 Załącznik 1.9 ...

czytaj wiecej

Ogłoszenie o przetargu nr 5294-2014 na dostawę i instalację serwera

Dostawa i instalacja serwera dla Technikum w Suchowoli w Zespole Szkół w Suchowoli Informacja o złożonych ofertach Uwaga zamiana ogłoszenia o przetargu dotycząca zmiany terminu składania ofert Pytania dotyczące specyfikacji przetargu wraz z odpowiedziami Pytanie dotycząc...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT W LICEUM W trakcie projektu: ,,Równe szanse lepszy start – projekt podniesienia kompetencji kluczowych uczniów LO im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli” były realizowane zajęcia: ...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

Zakończone zostały zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu „Technikum w Suchowoli – nowa jakość w kształceniu zawodowym”: dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, języka angielskiego. Były to już ostatnie działania w ramach projektu. Czas na podsumowanie. W ...

czytaj wiecej
Projekt realizowany w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakość szkolnictwa