ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI

LO IM. KS. J. POPIEŁUSZKI

TECHNIKUM W SUCHOWOLI

Współpracują z nami

Jesienne starty naszych sportowców

08.11.2018

Jesienne starty naszych sportowców

 

Piłka ręczna

Dnia 23. 10. 2018 r. w Dąbrowie Białostockiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna po zwycięstwach nad Zespołem Szkół Rolniczych i Zespołem Szkół Zawodowych w Sokółce i przegranej  z Zespołem Szkół w Dąbrowie Białostockiej (aktualni wicemistrzowie województwa), zajęła III miejsce.

Szkołę reprezentowali: Hajkowski Adrian, Mozolewski Damian, Matyskiel Piotr, Karny Rafał Zabielski Marcin , Podurgiel Jakub , Bielawski Jakub , Żywalewski Jakub , Ciechanowski Patryk, Sieńko Damian , Malinowski Mateusz, Swistun Eryk . Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Patryk Ciechanowski.

Futsal

Dnia 25.10.2018 r. w Zespole Szkół w Sokółce odbył się Powiatowy Turniej w futsalu chłopców. Drużyna chłopców w składzie Matyskiel Piotr, Karny Rafał Zabielski Marcin , Podurgiel Jakub , Bielawski Jakub , Żywalewski Jakub , Ciechanowski Patryk, Sieńko Damian , Tomaszewski Tomasz, Jaroszewicz Rafał, Gudel Mateusz, Żukowski Dawid zajęła piąte miejsce.

XXIII Powiatowy bieg przełajowy z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę pod Patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko

W dniu 30 października 2018 r. w Szudziałowie na trasach przełajowych w Lasku Słojańskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 20018/2019.

Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli duży sukces. Dziewczęta wygrały w punktacji drużynowej, natomiast chłopcy byli na drugim miejscu.

Indywidualnie najlepiej  zaprezentowali się:

1. Justyna Kiszluk – I miejsce

2. Magda Tomaszewska – II miejsce

3. Gabriela Sawicka – IV miejsce

4. Rafał Jaroszewicz –V miejsce

 

Gratulujemy!!!

Galeria

Ogłoszenie o przetargu nr 39133-2014 na przeprowadzenie kursów i szkoleń

Informacja o wynikach przetargu Ogłoszenie o przetargu Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Załącznik nr 1.1. Załącznik 1.2. Załącznik 1.3 Załącznik 1.4 Załącznik 1.5 Załącznik 1.6 Załącznik 1.7 Załącznik 1.8 Załącznik 1.9 Załącznik 1.10 Z...

czytaj wiecej

Ogłoszenie o przetargu nr 5294-2014 na dostawę i instalację serwera

Dostawa i instalacja serwera dla Technikum w Suchowoli w Zespole Szkół w Suchowoli Informacja o złożonych ofertach Uwaga zamiana ogłoszenia o przetargu dotycząca zmiany terminu składania ofert Pytania dotyczące specyfikacji przetargu wraz z odpowiedziami Pytanie dotyczące specyfi...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT W LICEUM W trakcie projektu: ,,Równe szanse lepszy start – projekt podniesienia kompetencji kluczowych uczniów LO im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli” były realizowane zajęcia: ...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

Zakończone zostały zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu „Technikum w Suchowoli – nowa jakość w kształceniu zawodowym”: dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, języka angielskiego. Były to już ostatnie działania w ramach projektu. Czas na podsumowanie. W projekcie uczestnicz...

czytaj wiecej
Projekt realizowany w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakość szkolnictwa