ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI

LO IM. KS. J. POPIEŁUSZKI

TECHNIKUM W SUCHOWOLI

Współpracują z nami

1918 metrów wolności!

12.11.2017

10 listopada 2017r., w 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości, po ulicach Sokółki odbył się Bieg Powiatowy "1918 Metrów Wolności".

Uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania zgarniając medale i puchary w każdej z kategorii wiekowej: Justyna Kiszluk -  I miejsce, Albert Kozioł -  I mejsce, Rafał Jaroszewicz -  II, Sebastian Wirkowski - II, Karol Kretowicz - I, Sylwia Halicka - II, Patrycja Komendant -  III miejsce, Elwira Butkiewicz -  II miejsce. Na tym dystansie wystartowała również nasza wolontariuszka z Hiszpanii Curto Maria Guadallipe Turrion zajmując I miejsce. Dzięki naszej wolontariuszce można powiedzieć, że bieg urósł do rangi międzynarodowej.

Serdeczne podziękowania dla pozostałych uczestników biegu: Karolina Żygieło, Adrian Abramowicz, Agnieszka Wasilewska, Paulina Chmielewska, Patrycja Zagórska, Filip Kaczorowski, Mateusz Wilczewski, Damian Mozolewski, Patryk Chomiak, Łukasz Lipski, Andrzej Karczewski, Mateusz Klepacki, Marcin Zimnoch, Joanna Puchlik, Magdalena Kopańko, Izabela Piotrowska, Katarzyna Tarasewicz, Katarzyna Karp, Elżbieta Karp, Patrycja Pikus, Jakub Ramel, Michał Suszko, Martyna Hakało i Ewelina Tomaszewska.

Wszystkim uczestnikom biegu z naszej szkoły gratulujemy wzorowej postawy patriotycznej .

 

więcej zdjęć na stronie organizatora: http://sokolka-powiat.pl/2017/11/13/powiatowy-bieg-niepodleglosci-wspolny-sukces-brawo/

Galeria

Ogłoszenie o przetargu nr 39133-2014 na przeprowadzenie kursów i szkoleń

Informacja o wynikach przetargu Ogłoszenie o przetargu Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Załącznik nr 1.1. Załącznik 1.2. Załącznik 1.3 Załącznik 1.4 Załącznik 1.5 Załącznik 1.6 Załącznik 1.7 Załącznik 1.8 Załącznik 1.9 ...

czytaj wiecej

Ogłoszenie o przetargu nr 5294-2014 na dostawę i instalację serwera

Dostawa i instalacja serwera dla Technikum w Suchowoli w Zespole Szkół w Suchowoli Informacja o złożonych ofertach Uwaga zamiana ogłoszenia o przetargu dotycząca zmiany terminu składania ofert Pytania dotyczące specyfikacji przetargu wraz z odpowiedziami Pytanie dotycząc...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT W LICEUM W trakcie projektu: ,,Równe szanse lepszy start – projekt podniesienia kompetencji kluczowych uczniów LO im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli” były realizowane zajęcia: ...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

Zakończone zostały zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu „Technikum w Suchowoli – nowa jakość w kształceniu zawodowym”: dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, języka angielskiego. Były to już ostatnie działania w ramach projektu. Czas na podsumowanie. W ...

czytaj wiecej
Projekt realizowany w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakość szkolnictwa