ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI

LO IM. KS. J. POPIEŁUSZKI

TECHNIKUM W SUCHOWOLI

Współpracują z nami

17 Maraton Pisania Listów Amnesty International

24.11.2016

Po raz siódmy uczniowie naszej szkoły przyłączają się do międzynarodowej akcji Amnesty International, której celem jest obrona więźniów sumienia. W zeszłym roku napisaliśmy 1216 listów ( w 2011 - 530, w 2012 - 1138, w 2013 - 1735, w 2014 - 1308).

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, absolwentów naszej szkoły, a także mieszkańców Suchowoli i okolic. Zapewniamy papier, długopisy, informacje o naszych tegorocznych bohaterach, kawę, herbatę i coś słodkiego.

Piszemy przez 12 godzin - w sobotę 3 grudnia - od 12.00 do północy.

Informacje o bohaterach 17 Maratonu, a także dobre wiadomości o efektach poprzednich akcji można znaleźć na stronie http://amnesty.org.pl/maraton

Zapraszamy!

Ogłoszenie o przetargu nr 39133-2014 na przeprowadzenie kursów i szkoleń

Informacja o wynikach przetargu Ogłoszenie o przetargu Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Załącznik nr 1.1. Załącznik 1.2. Załącznik 1.3 Załącznik 1.4 Załącznik 1.5 Załącznik 1.6 Załącznik 1.7 Załącznik 1.8 Załącznik 1.9 ...

czytaj wiecej

Ogłoszenie o przetargu nr 5294-2014 na dostawę i instalację serwera

Dostawa i instalacja serwera dla Technikum w Suchowoli w Zespole Szkół w Suchowoli Informacja o złożonych ofertach Uwaga zamiana ogłoszenia o przetargu dotycząca zmiany terminu składania ofert Pytania dotyczące specyfikacji przetargu wraz z odpowiedziami Pytanie dotycząc...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT W LICEUM W trakcie projektu: ,,Równe szanse lepszy start – projekt podniesienia kompetencji kluczowych uczniów LO im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli” były realizowane zajęcia: ...

czytaj wiecej

Podsumowanie projektu

Zakończone zostały zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu „Technikum w Suchowoli – nowa jakość w kształceniu zawodowym”: dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, języka angielskiego. Były to już ostatnie działania w ramach projektu. Czas na podsumowanie. W ...

czytaj wiecej
Projekt realizowany w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakość szkolnictwa